FICKUR, silver, John Barber, Stratford, England, 1700/1800-tal.

26663. FICKUR, silver, John Barber, Stratford, England, 1700/1800-tal.

Boett, silver, London, märkt WD, sannolikt 1700-tal.

Slitage, visare saknas, defekt, skada på urtavla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 815