SATSBORD, engelsk stil, 1900-tal samt PIEDESTAL.

26660. SATSBORD, engelsk stil, 1900-tal samt PIEDESTAL.

3 delar. Största bordet längd 55, bredd 36, höjd 53.
Piedestalens höjd 66 cm.

Piedestalens fötter med skador.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Piedestalens höjd 66 cm.

Slitage.

Antal besök: 877