HENRIK BAGER. Olja på duk.

HENRIK BAGER. Olja på duk.
2665654. HENRIK BAGER. Olja på duk.

Ryttare till häst. Signerad samt a ter go daterad 1988-89. 43x51 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 935