YNGVE GAMLIN. Blandteknik.

YNGVE GAMLIN. Blandteknik.
2665495. YNGVE GAMLIN. Blandteknik.

Skiss ur Karl Gerhards Kråkslottet. Signerad och daterad -57. 44x35 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 782