ARNE WALLSTEN. Olja på duk, "Hemma vid torpet", signerad.

266542. ARNE WALLSTEN. Olja på duk, "Hemma vid torpet", signerad.

26 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 34 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 698