SPEGEL, Art deco, 1920/30-tal.

266535. SPEGEL, Art deco, 1920/30-tal.

Ram i trä. 105 x 40 cm.

Slitage och skador/lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram i trä. 105 x 40 cm.

Slitage och skador/lagningar.

Antal besök: 1 210