HENRIK BAGER. Olja på pannå, 1986, signerad.
266533. HENRIK BAGER. Olja på pannå, 1986, signerad.
38,5 x 36,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
38,5 x 36,5 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
5 011