ARVID CARLSON. Gouache.

ARVID CARLSON. Gouache.
2665301. ARVID CARLSON. Gouache.

Kustbild med klippor. Signerad. 17,5x25,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 052