ARNE OSKAR LAMMINEN. akvareller, 2 st, signerade och daterade 1925.

266505. ARNE OSKAR LAMMINEN. akvareller, 2 st, signerade och daterade 1925.

29 x 22 cm samt 24x 22 cm.

Gulnade.
Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 22 cm samt 24x 22 cm.

Gulnade.
Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 798