PARTI PORSLIN, 4 delar, bl a cremekopp, Musselmalet, Royal Copenhagen, Danmerk.

266489. PARTI PORSLIN, 4 delar, bl a cremekopp, Musselmalet, Royal Copenhagen, Danmerk.

Musselmalet, cremekopp, höjd 9 cm
Blå blomst,
triangulärt fat, längd 14 cm
vas, höjd 6 cm
Bing & Gröndal, fat med hänklar, diameter 25,5 cm
Stämplade.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå blomst,
triangulärt fat, längd 14 cm
vas, höjd 6 cm
Stämplade.

Bruksskick.

Antal besök: 741