GOLVUR, Bornholmsmodell 1800-talets senare hälft.

266485. GOLVUR, Bornholmsmodell 1800-talets senare hälft.

Skuren dekor med guldfärgade detaljer. Senare vit- och guldmålad. Senare målad urtavla. Höjd 214 cm.

Färgsläpp och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgsläpp och slitage.

Antal besök: 928