STOLAR, 6-stycken, "Vinga", Johansson design.

266476. STOLAR, 6-stycken, "Vinga", Johansson design.

Galoonklädsel och vitlackerad stålfot, 1970-tal.

Kraftigt slitage. 4-stolar med med hål i klädseln fötter med rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 886