ELGITARR, Fender Stratocaster, 1980-talets mitt.

2664477. ELGITARR, Fender Stratocaster, 1980-talets mitt.

Fender Contemporary Stratocaster, helt i svart, japantillverkad.
Längd 99 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 99 cm.

Antal besök: 1 785