OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Brukssmedja, olja på duk, signerad Rikard Erikson.

266422. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Brukssmedja, olja på duk, signerad Rikard Erikson.

80 x 100 cm.

Hål i duk på flertal ställen.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 100 cm.

Hål i duk på flertal ställen.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 184