KOFFERT, 1960/70-tal.

KOFFERT, 1960/70-tal.
2663846. KOFFERT, 1960/70-tal.

Trä med plastfolie.
Mått 45 x 45 cm.
Höjd 38 cm.

Lättare bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä med plastfolie.
Mått 45 x 45 cm.
Höjd 38 cm.

Lättare bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 639