MORTLAR, tre stycken, järn, 1700-/1800-tal.

2663582. MORTLAR, tre stycken, järn, 1700-/1800-tal.

Höjd mellan 12 och 13,5 cm.
2 stötar medföljer.

Åldersrelaterat slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd mellan 12 och 13,5 cm.
2 stötar medföljer.

Antal besök: 269