Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
JOHN ERIK FRANZÉN. Porträtt, etsning, numrerad 21/70, signerad och daterad 1978.
266356. JOHN ERIK FRANZÉN. Porträtt, etsning, numrerad 21/70, signerad och daterad 1978.
32 x 36 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 36 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
877