PLANTERINGSMASKINER, ETT PAR.

PLANTERINGSMASKINER, ETT PAR.
2663170. PLANTERINGSMASKINER, ETT PAR.

upphöjd på en fyrkantig bas, höjd 43cm, diameter 47cm.

allmänt slitage, vissa skador och förluster, väderbitna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 374