TAGE AHLM. Olja på pannå.

TAGE AHLM. Olja på pannå.
266291. TAGE AHLM. Olja på pannå.

Hamnbild. Signerad och daterad 1958. 30x38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 798