MATTOR, 2 st, Rölakan, 169 x 223 cm, signerade Å, Anna Johanna Ångström.

266285. MATTOR, 2 st, Rölakan, 169 x 223 cm, signerade Å, Anna Johanna Ångström.

Geometriskt mönster.
Mindre matta 82 x 163 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometriskt mönster.
Mindre matta 82 x 163 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 514