FÅTÖLJ samt PALL, snurrmodell, 1900-tal.

266279. FÅTÖLJ samt PALL, snurrmodell, 1900-tal.

Snurr- och tippbar, brun klädsel. Rygghöjd: 130 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 663