TAKLYKTA, stengods, Jette Helleroe, 1900-tal.

266236. TAKLYKTA, stengods, Jette Helleroe, 1900-tal.

Signerad undertill.
Höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad undertill.
Höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 521