SKRIVBORD "Uddebo", Svante Skogh, 1950-tal.

266221. SKRIVBORD "Uddebo", Svante Skogh, 1950-tal.

Längd 136, bredd 70, höjd 75 cm.

Slitage, repor, märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 5 946