LJUSSTAKAR, 7 st, mässing, bland annat Gottfrid Carlsson, Eskilstuna, 1900-tal.

266193. LJUSSTAKAR, 7 st, mässing, bland annat Gottfrid Carlsson, Eskilstuna, 1900-tal.

5 st märkta undertill.
Höjd 9,5 - 24,5 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 st märkta undertill.
Höjd 9,5 - 24,5 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 542