BYRÅ, 1960-tal.

BYRÅ, 1960-tal.
2661888. BYRÅ, 1960-tal.

Teakfanerad. Tre lådor. Längd 82, djup 41, höjd 69 cm.

Obetydligt slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
2661888. BYRÅ, 1960-tal.

Obetydligt slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 608