MARY STEPHENS. BIKUPAN AKVARELL.

2661807. MARY STEPHENS. BIKUPAN AKVARELL.

AKVARELL, inramad med titeln ”The Beehive” signerad av M. Stephens, ramstorlek 47 x 36,5 cm.

Smärre repor och gnidning på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 400