PARTI GLAS, 12 delar, bl a vinglas, Monika Bratt, Reijmyre.

266173. PARTI GLAS, 12 delar, bl a vinglas, Monika Bratt, Reijmyre.

6 vinglas i röd glasmassa, höjd 11 cm
Ettikettmärkt Reijmyre
6 likörglas på hög fot, olika färgad glasmassa
Höjd 12,5 cm.

Bruksskick.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ettikettmärkt Reijmyre
Höjd 12,5 cm.

Bruksskick.
Repor.

Antal besök: 1 167