SOFFBORD, modern design, 1900-tal.

266171. SOFFBORD, modern design, 1900-tal.

Träskiva, mittdel i marmor.
Kromat stativ. Signerad MM/2.
Diameter 99 cm
Höjd 51 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träskiva, mittdel i marmor.
Kromat stativ. Signerad MM/2.
Diameter 99 cm
Höjd 51 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 666