BAROGRAF, 1900-tal.

BAROGRAF, 1900-tal.
2661542. BAROGRAF, 1900-tal.

Glas, mässing, på sockel.
Längd ca 21 cm
Höjd 12 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
2661542. BAROGRAF, 1900-tal.

Glas, mässing, på sockel.
Längd ca 21 cm
Höjd 12 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 865