RADIOBIL, cirka 1930-tal.

RADIOBIL, cirka 1930-tal.
2660860. RADIOBIL, cirka 1930-tal.

Lackerad plåt. Sits i konstläder och syntetiskt ormskinn. Längd ca 225 cm, bredd ca 125 cm, höjd ca 95 cm.

Bruksskick med ställvis rostangrepp. Senare målning.
Kompletteringar. Troligen delar saknas. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 892