EN STOR MÄNGD SILVERPLÄTERADE FÖREMÅL.

2660781. EN STOR MÄNGD SILVERPLÄTERADE FÖREMÅL.

att inkludera ljusstakar, servettringar, shakers etc.

allmänt slitage, vissa med skador och bucklor, lite fläckande, i behov av rengöring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 325