Filmisar, 1950-tal, blandade serier, bla en del Elvis Presley och Brigitte Bardot.
Filmisar och samlarbilder från 60/70-talet, bla Tintin, Kojak, Abba, Fantomen, Smurfarna, bilar, hockey, Stjärnornas Krig mm.
Album "Hockey-VM 81" med inklistrade samlarbilder, ej komplett.
Flygplanskort 50/60-tal.
Fantomens samlarserie nr 1-98 (nr 83 och 84 saknas).
Varierat bruksslitage. Ej fullständigt genomgånget.
Flygplanskort 50/60-tal.