FILMISAR, parti samlarbilder, 1950/60/70-tal.

2660618. FILMISAR, parti samlarbilder, 1950/60/70-tal.

Filmisar, 1950-tal, blandade serier, bla en del Elvis Presley och Brigitte Bardot.
Filmisar och samlarbilder från 60/70-talet, bla Tintin, Kojak, Abba, Fantomen, Smurfarna, bilar, hockey, Stjärnornas Krig mm.
Album "Hockey-VM 81" med inklistrade samlarbilder, ej komplett.
Flygplanskort 50/60-tal.
Fantomens samlarserie nr 1-98 (nr 83 och 84 saknas).

Varierat bruksslitage. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flygplanskort 50/60-tal.

Antal besök: 849