KOPPARSTICK, kvinna med barn, 1700/1800-tal.

266011. KOPPARSTICK, kvinna med barn, 1700/1800-tal.

38 x 29 cm.

Slitage och missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 29 cm.

Slitage och missfärgningar.

Antal besök: 940