TEKOPPAR samt KANNA, 7 delar, porslin, "Kobolt", Karin Björquist, Gustavsberg samt "Ali", Raija Uosikkinen, Arabia. 1900-talets mitt.

265970. TEKOPPAR samt KANNA, 7 delar, porslin, "Kobolt", Karin Björquist, Gustavsberg samt "Ali", Raija Uosikkinen, Arabia. 1900-talets mitt.

6 st tekoppar, höjd 5,9 cm, diameter 9,7 cm.
1 st kanna, höjd 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st kanna, höjd 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 766