LUFTGEVÄR, Slavia 620, Tjeckien.

2659672. LUFTGEVÄR, Slavia 620, Tjeckien.

Längd 108 cm.

Bruksslitage, rostangrepp, märken, repor, ej testad funktionsgaranti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 108 cm.

Antal besök: 1 890