1930'S/40-TALET HOHNER MUNSPEL 'EKOHARPA'.

2659252. 1930'S/40-TALET HOHNER MUNSPEL 'EKOHARPA'.

En dubbelsidig Hohner-munspel 'The Echo Harp' 55/80 M 2 C/G tillverkad i Tyskland med originalkartong.

Något slitage på boxen med smärre slitage på munnspel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 199