Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
VÄINO JUNTURA. Olja på pannå, 5 st, signerade.
265912. VÄINO JUNTURA. Olja på pannå, 5 st, signerade.
12 x 14 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
12 x 14 cm.
Stadsauktion Sundsvall
639