BENGT BÖCKMAN. Färglitografi, 61/199, signerad.

265901. BENGT BÖCKMAN. Färglitografi, 61/199, signerad.

Bladets yta 59 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Böckman (1937–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladets yta 59 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Böckman (1937–2014)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 814