STOR KOPPARKANNA, 1800-TAL.

STOR KOPPARKANNA, 1800-TAL.
2658690. STOR KOPPARKANNA, 1800-TAL.

Hjärtformat bakre fäste, höjd 33cm diam. 29cm.

Fotring med större buckla, små bucklor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 381