MATSERVIS, 63 delar, stengods, Signe Persson Melin, Boda Nova.

265839. MATSERVIS, 63 delar, stengods, Signe Persson Melin, Boda Nova.

6 äggkoppar
Mjölkkanna
Gräddkanna
3 skålar
6 dessertskålar
4 muggar
7 kaffekoppar
11 kaffefat
8 assietter
8 mattallrikar
8 djupa tallrikar.

Åldersslitage. Bruksslitage. 1 äggkopp med nagg. 1 dessertskål med nagg. 2 muggar med nagg. 1 kaffekopp med nagg. 1 skadad assiett.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 äggkoppar
Mjölkkanna
Gräddkanna
3 skålar
6 dessertskålar
4 muggar
7 kaffekoppar
11 kaffefat
8 assietter
8 mattallrikar
8 djupa tallrikar.

Antal besök: 4 379