MODELLBIL, plåt, Robin Truck, Paint and Poster, Welsotoys made in England. 1900-talets mitt.

265834. MODELLBIL, plåt, Robin Truck, Paint and Poster, Welsotoys made in England. 1900-talets mitt.

Utdragbara målarlåda från baksida. Längs 18 cm.

Bruksslitage. Färgerna oanvända.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 953