FIGURIN, patinerad brons, hund, 1900-tal.

265828. FIGURIN, patinerad brons, hund, 1900-tal.

Längd ca 22, höjd 18 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 22, höjd 18 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 715