Vinglas/pokalglas. Glas i rosa och grön glasmassa med dekor av ansikten i grönt, blått, rött och svart.
Höjd 24 cm.
Diameter 8,5 cm.
Signerade Kosta Boda Artist coll Ulrica HV 98823.
Ulrica HV.
Etikettmärkta Kosta Boda Since 1742.
Bruksskick.
Höjd 24 cm.
Diameter 8,5 cm.
Ulrica HV.
Bruksskick.