BERNHARD PETERSEN. Olja på pannå.

2658155. BERNHARD PETERSEN. Olja på pannå.

Promenerande damer. Signerad 30x24 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oramad.

Antal besök: 906