INGEMAR ERIXON. Olja på duk, "Vid Vänersborg". Signerad och daterad 1987.

265810. INGEMAR ERIXON. Olja på duk, "Vid Vänersborg". Signerad och daterad 1987.

Skog
82 x 62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skog
82 x 62 cm.

Antal besök: 5 299