TITTSKÅP, 2st, 1900-tal.

TITTSKÅP, 2st, 1900-tal.
265807. TITTSKÅP, 2st, 1900-tal.

Stor bar med belysning. Längd 35, djup 24, höjd 26 cm. Vinkällare, längd 26, djup 11, höjd 22 cm.

Transformator saknas. Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 986