THOMAS SABO. RING, SILVER MED 102 STENAR.

2658015. THOMAS SABO. RING, SILVER MED 102 STENAR.

Stämplad TS 925.
Storlek 18mm/56.

Mindre bruksrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad TS 925.
Storlek 18mm/56.

Mindre bruksrepor.

Antal besök: 330