KOPPARFÖREMÅL, 12 st, 1800-/1900-tal.

265795. KOPPARFÖREMÅL, 12 st, 1800-/1900-tal.

Hink höjd 26 cm, 2 koppargrytor, 3 kaffepannor, 3 formar, skopa, bukkärl, sejdel.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 606