KNIVAR, 2 st, samearbete, horn och läder, 1900-tal.

265756. KNIVAR, 2 st, samearbete, horn och läder, 1900-tal.

Längd inkl. slida ca 20 resp. 21,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 662