GOLVLAMPA, mässing, Nordiska Kompaniet.

265745. GOLVLAMPA, mässing, Nordiska Kompaniet.

Plakettmärkta NK 1026. Höjd ca 107 cm.

Omfattande slitage, bucklor, repor, något ostadigt skaft.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 930